piątek, 7 czerwca 2013

10. Podejrzliwy Daniel jest podejrzliwy

 

5 komentarzy :

 1. Próbowałaś kiedyś tuszem rysować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbowałam raz i całkiem nieźle mi wyszło, nie wiem dlaczego przestałam ^^' Pamiętam tylko, że zabrało mi to nieziemsko dużo czasu ale możliwe, że to przez brak doświadczenia.

   Usuń
  2. Aha, ja kiedyś też rysowałam piórem:) wiem ile to czasu zajmuje:P teraz jednak chętniej sięgam po ołówek. Ale nie mam takiej głowy i pomysłów jak Ty. Bardziej wole portrety rysować. Może jeszcze kiedyś wrócisz do tuszu:P Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Uważam, że ołówkiem można stworzyć cuda, a patrząc na Twoje szkice (widziałam rysunek kota) muszę przyznać, że świetnie sobie radzisz ^^. Wiesz, moje pomysły nie są tak do końca moje - w dużej mierze dzięki moim inspirującym przyjaciołom powstają nowe komiksy. Nie dziwię się, że lubisz rysować portrety. Do niedawna ograniczałam się jedynie do rysowania mangowych postaci za pomocą ołówka, aż tu nagle na urodziny wskoczył mi od przyjaciół tablet i trochę się rozwinęłam (chyba).

   Usuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori