poniedziałek, 22 lipca 2013

17. Związek od kuchni


Oczywiście nie zerwaliśmy - w ramach jasności.

4 komentarze :

 1. Skoro nie zerwaliście, to zrób komiks o tym, jak to było naprawdę - chętnie obejrzę :D
  Trzęsę się o wasz związek! Jesteście taką wspaniałą parą! I wybieracie takie wspaniałe filmy, których nie lubią wasi znajomi, no no!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ! ^^ Muszę teraz jakoś odkleić uśmiech od twarzy. Chętnie zrobiłabym komiks o tym co się wydarzyło zaraz po tym, gdybym to jeszcze pamiętała XD ale znając nas (bo często rzucamy sobie takimi tekstami) albo śmialiśmy się z tego, albo ja wzięłam sobie bardzo na poważnie informację o tym, że Daniel nie lubi ananasów a ja przez kupę czasu smażyłam mu naleśniki tylko po to, żeby zepsuć to tym podstępnym ananasem. Czytaj : chodziłam z głupią miną przez resztę dnia. Może Daniel pamięta jak to było ale zakładam, że to drugie xD"
   Nie należy brać wszystkich moich tekstów na poważnie, jeszcze nigdy na poważnie nie groziłam Danielowi rozstaniem. Nie jestem potworem O.o

   Usuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori