niedziela, 14 lipca 2013

Koszulki koszulineczki

W pierwszej kolejności chciałabym podziękować Andromedzie, która prowadzi bloga Z Pamiętnika Andromedy za nominowanie Alt + F4 do Liebster Blog Awards i The Versatile Blogger Awards.

Chciałabym się pochwalić nowymi koszulkami które zrobiłam dla wszystkich powyższych ziomów (patrz baner) w celach reklamowych. Głównym zamiarem jest wyróżnienie się na festiwalu Woodstock na który, jak już wspomniałam, w większości się wybieramy.


Tak wygląda projekt nadruku. Pomysł z Jedi wyszedł od Daniela (nie wspominałam o tym, ale jest ogromnym fanem Star Wars), pierwsze co mi powiedział kiedy zobaczył gotowy projekt : "Dlaczego Dawid ma CZERWONY miecz świetlny a nie ja !? Czerwony jest dla Sith'ów !" Z Ratownika zrobiłam Yodę, z fajką zamiast papierosa rzecz jasna.

A tutaj zdjęcia koszmarnej jakości jakże uroczych altefczterowych koszulek :Komiks się robi, może nawet dziś wieczorem będzie, albo jutro -> śledźcie facebuka.
Niech Moc będzie z Wami !
S.

2 komentarze :

  1. świetna! brak mi słów! kiedyś malowałam na koszulkach.. dawne dzieje. ale z nadrukami jeszcze nigdy nie próbowałam. brawo!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki ^^ Malowałaś na koszulkach ! Ja na plecakach wojskowych malowałam małe potworki z gier xD

      Usuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori