wtorek, 1 kwietnia 2014

Konkurs urodzinowy!


W związku z nadchodzącymi urodzinami Alt Ef Cztery o których sobie przypomniałam wczoraj wieczorem ogłaszam Wielki Konkurs Urodzinowy!
Myślałam nad tym całą drogę na uczelnię aż wreszcie wymyśliłam coś zupełnie nieskomplikowanego i bardzo mało oryginalnego. Myślenie jest trudniejsze niż myślałam.

Konkurs jest prosty. Wystarczy przygotować cokolwiek związanego z tematem "Urodziny Alt Ef Cztery" :) Forma jest dowolna. Może to być rysunek, komiks, opowiadanie, witraż, wiersz, figurka z plasteliny. A nawet filmik! Cokolwiek!

W swojej głowie mam wizję całej paczki leżącej w centrum post-apokaliptycznego miasta Katowice w urodzinowych czapeczkach i zjadanych przez gnijące zombie-syreny. Nie ważne.

Pracę możecie wysyłać do 1 maja na maila - shiori.altefcztery@gmail.com. Pamiętajcie żeby się podpisać ;) Zwycięzca otrzyma jeden, jedyny, niepowtarzalny komiks narysowany specjalnie dla zwycięzcy, podpisany i wysłany do rąk własnych :) Zwycięzca będzie wybrany przez niezawodne jury, składające się w tych wszystkich osób na banerze tam u góry. Oceniany będzie przede wszystkim pomysł, ciekawe przedstawienie tematu i wykonanie. Dokładnie 3 maja pojawią się wyniki konkursu!
CAN'T WAIT.

W ramach całego podsumowania dotychczasowej mojej radosnej twórczości na tym blogu zrobiłam taką zlepkę pokazującą jak zmieniał się sposób rysowania aż do dziś. Powinnam to w sumie zrobić na tego 3 maja bo wtedy mija rok na blogspocie ale wutthehell.


9 komentarzy :

 1. Powoli wyrabiasz sobie swój styl i kreskę, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) trochę mi to zajęło ^^ Cieszę się że udało mi się trochę odejść od stylu mangowego, bo bardzo mnie ograniczał.

   Usuń
 2. Dziwne, widzę w tym komiksie jakiś odcinek którego nie kojarzę a przecież czytałem wszystko. Starość nie radość.

  Mam na początek drobnostkę tak mikroskopijną że raczej na zgłoszenie konkursowe się nie nadaje:
  http://jayeb.me/alteefcztery

  Ale może na chwilę się uśmiechniecie. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sandr, zauważyłam, że w starszych postach niektóre obrazki wychodzą poza ten "główny pasek". Może by go tak troszkę poszerzyć? :)
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wiem już męczyłam o to Dawida i poszerzaliśmy. Ja tego niestety sama zrobić nie potrafię, a nie chce mi się każdego obrazka we wcześniejszych postach zmieniać. Zobaczymy może jeszcze bardziej mi to poszerzy :3

   Usuń
  2. Wystarczy wejść w zakładkę Układ i tam jest na górze na niebiesko zaznaczony projektant bloggera czy jakoś tak. I w lewym górnym rogu kliknij w zakładkę ,,Dostosuj ustawienia szerokości". I gotowe :D

   Usuń
  3. Wielkie dzięki a ja męczyłam brata żeby się w kodzie bawił XD

   Usuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori