sobota, 3 maja 2014

Wyniki konkursu

Bardzo dziękuję wszystkim osobom za przesłanie prac konkursowych. Bardzo doceniam Wasze zaangażowanie :) 
W związku z tym, że w konkursie wzięły udział tylko 3 osoby, chciałabym nagrodzić każdą z nich. Bardzo się cieszę z każdej z prac, uczucie kiedy za każdym razem otwierałam maila z załącznikiem konkursowym było bezcenne :D

Nagrody zatem powędrują do Agnieszki, Moniki oraz Ani. Bardzo proszę o wysłanie na maila adresów na które mam wysłać zasłużone nagrody. Ważne żeby adresy były wysłane z tego samego maila którym przesłałyście mi swoje prace.
Jeszcze raz bardzo dziękuję! 

6 komentarzy :

 1. Jeej ! :D z góry przepraszam Cię za jakość mojego komiksu i fan art'a jeszcze się uczę a skaner się zepsuł dlatego też musiałam rysować za pomocą myszki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super !
  Ale przepraszam że takie brzydkie, chciałam komiks, ale jak robię zdjęcia to teksty wychodzą drugą stroną ...
  Brardzo dziękuje :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak fajnie ;) Chociaż moja praca rysunkowa była zwyczajna,to wiersz robiłam długo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym zobaczył te prace konkursowe. :-)
  Może przeznaczysz jakiś dodatkowy wpis na to by je pokazać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się - wszyscy chętnie byśmy je zobaczyli :)

   Usuń
  2. Wybaczcie, ale w konkursie wzięły udział tylko 3 osoby co poskutkowało brakiem jakiegokolwiek sensu w całym tym konkursie. Zostały nagrodzone wszystkie osoby, bo po prostu nie było w czym wybierać i w związku z tym nie czuję się zobowiązana do upubliczniania prac. Trzeba było wziąć udział w konkursie ;)

   Usuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori