piątek, 11 lipca 2014

96. Zmiany

Pomimo wiecznego braku czasu na urodziny Ani czas znajdę zawsze. W sumie to na urodziny każdego znajdę czas, ale ostatnio akurat jej urodziny i odcinek też z Anią soł ju noł. Zabrałam ją na urodziny do kina zamiast kupować kolejny nietrafiony prezent. Poszłyśmy na omgnietakbardzobeznnajdziejnyalejednak horror o intrygującym tytule "zbaw nas ode złego". Bałam się ale fabułą nie powala. To tak w ramach jakby ktoś był zainteresowany w ogóle tym co ostatnio się dzieje w moim życiu.

11 komentarzy :

 1. A jutro jaaa mam urodzinyy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. a czym jesteś tak zajęta, że wciąż cierpisz na "wieczny brak czasu"??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kim ty jesteś, anonimie, żebym musiała ci się tłumaczyć z tego co robię całymi dniami?

   Usuń
  2. ma rację - to ty tu napisałaś, że wiecznie nie masz czasu, więc miał/ a prawo o to zapytać. jak już nawiązujesz tu do swojego życia to się nie czepiaj, że ktoś o nie pyta... :/

   Usuń
  3. poza tym ta wiadomość wyzej była napisana normalnie - z ciekawości, ale normalnie, bez wbity. a twoja odpowiedź jest chamska.

   Usuń
  4. Jakim cudem wyrażenie "a czym jesteś tak zajęta, że wciąż cierpisz na "wieczny brak czasu"??" jest uprzejme? Ze względu na ostatnie komentarze dodane w ciągu ostatnich kilku dni przez anonimowego użytkownika mającego nawyk zadawania tego typu "uprzejmych" pytań, mam prawo podejrzewać, że to ta sama osoba. W końcu to anonimowy komentarz, tak? Przykład takiego komentarza "już nie jesteście taką extra paczką co?".

   Skoro już macie pytania dotyczące mojego życia i chcecie zadać je anonimowo - od tego jest ask. Jeśli uznam że jest złośliwe i chamskie, nie odpowiem na nie.

   "to ty tu napisałaś, że wiecznie nie masz czasu"
   Nie napisałam, że JA wiecznie nie mam czasu. Pisząc "pomimo wiecznego braku czasu" miałam na myśli również Anię, która jest zajęta projektami na studia i nie mamy się kiedy spotykać. Poza tym w moim przypadku brak czasu oznacza po prostu zbyt krótki dzień przez co nigdy nie jestem w stanie zdążyć zrobić wszystkiego, co chciałabym zrobić

   Usuń
  5. no co Ty Sandr! chyba się nie przejmujesz takimi głupimi komentarzami?
   "psy szczekają - karawana jedzie dalej!" - z przesłaniem przez życie! ;)

   / Maja :)

   Usuń
 3. Nie rozumiem o co się tutaj czepiasz? Komiks jest? Jest. Więc, o co chodzi? Nie masz się do czego przyczepić, czy jak?

  OdpowiedzUsuń
 4. coraz ładniejsze te twoje komiksy :)
  mniej zabawne, ale ładniejsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę te komiksy wychodzą Ci coraz lepiej :)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori