niedziela, 24 sierpnia 2014

102. Po znajomości


Niestety coraz częściej się z tym spotykam. Szukasz pracy? Dostaniesz ją "po znajomości". Chcesz załatwić na szybko fotografa za niewielką sumę? Jasne, po znajomości. Chcesz żeby ktoś odpowiedział na kilka krótkich pytań, bo potrzebujesz tych odpowiedzi do swojej pracy dyplomowej? Pfff...najwidoczniej za dużo oczekujesz od życia. Z przykrością informuję, że ludzie przestali być mili dla obcych już dawno temu. Teraz nawet uśmiechnąć się nie można, bo patrzą jak na debila.

4 komentarze :

 1. matko, takie urocze te postacie *3* Twoja kreska jest prześliczna! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Eh, cóż za cynizm i zniechęcenie do świata! Przez jedną ankietę? Przecież jest na to prosty sposób: wrzucić pytania na bloga. Zrobiłam tak kiedyś i odzew wystarczył do napisania naprawdę fajnego projektu, a przecież blogerzy to teoretycznie obcy ludzie.
  Chyba musiałaś uśmiechać się jak zombie (bez obrazy) :D albo miałaś po prostu pecha, bo zazwyczaj ludzie pozytywnie reagują na takie ankiety. Może była zła pora, np. tuż przed obiadem? Albo padało :D?
  A tak na serio, od czego są kurde znajomi jak nie od takich spraw? no po co inne ich hodować? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzę z założenia że blog i znajomi służą do wyższych celów niż posługiwanie się nimi do osiągnięcia jakiś korzyści Poza tym ankieta musi być wypełniona przez uczestników określonych festiwali muzycznych i wrzucenie jej na bloga raczej nie rozwiąże mojego problemu. No i nie spotkałam się jeszcze z osobą, której słowo "ankieta" nie odpycha ;) A przeprowadziłam ich już całkiem sporo.

   Usuń
 3. Zapraszamy do dodania bloga w serwisie zBLOGowani! Mamy już ponad 3000 blogów z 22 kategorii.

  Należy założyć konto jako bloger i w 2 krokach dodać bloga do serwisu. Nasz robot sam pobiera aktualne wpisy i prezentuje je tysiącom użytkowników, którzy codziennie korzystają ze zBLOGowanych. Dla blogera to korzyść w postaci nowych czytelników i większego ruchu na blogu.

  Serdecznie zapraszamy! :-)

  OdpowiedzUsuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori