wtorek, 27 października 2015

127. Nienawiść.

Podczas całego tego szaleństwa wokół premiery nowej części Gwiezdnych Wojen przypomniał mi się ten moment wyjęty z naszego życia. Trochę przeraża mnie ten wielki boom spowodowany ową premierą. W sklepach aż roi się o wszelkiego rodzaju koszulek, legginsów, majtek, artykułów spożywczych z motywem ze Star Wars. Ostatnio zastanawiałam się nawet czy kupić zwykłą szczoteczkę do zębów, czy może szczoteczkę w etui-mieczem świetlnym. Niedawno było tak ze znienawidzonymi przeze mnie Minionkami. Mam nadzieję że serki homogenizowane, gumy do żucia czy makarony nie wygenerują podobnej nienawiści.

1 komentarz :

  1. Chciałam napisać, że mnie ten boom przed premierą wielbionego SW nie dotyczy, ale... na początku wakacji kupiłam koszulkę z napisem "NEVER GO SOLO, ALWAYS TAKE A WOOKIE WITH YOU" i podobizną Hana oraz Chewbacci. Tak więc... Ta.

    OdpowiedzUsuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori