piątek, 24 stycznia 2014

59. Student + 3 = radość


Niby zasada którą wszyscy znają, ale w dalszym ciągu jest masa osób która nigdy tego nie doświadczyła. Chciałam się tym podzielić ze światem, bo tak wyglądają moje dni ostatnio. Nic tylko siedzę i czytam, przewracam te kartki nocami i dniami bo cały semestr nic nie zrobiłam, no bo po co. No i po kilku dniach intensywnego przeładowywania mózgu informacjami o wszystkim i o niczym przychodzi do pisania kolokwium, egzaminu czy czegokolwiek i czuje się tę pustkę we łbie. Ten brak informacji. Wtedy sobie zdaję sprawę, że wszystko spierniczyłam i zaczynam karmić się nadzieją że może jakimś cudem jednak świat się nade mną zlituję i zdam.

A tak zupełnie z innej beczki - wiedzieliście że gdzieś tam w Polsce i na świecie ludzie farbują chomiki na pandy? I podwyższają ich cenę o jakieś 20 zł ! MORDERSTWO.
3 komentarze :

 1. Trójki są zajebiste :D! zwłaszcza takie niespodziewane ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biedny chomiczek...
  Gratuluję! Też lubię trójki! ^w^

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog. Aż chce się czytać o takiej zgranej paczce, jaką jesteście, AltF4 :) Czekam z niecierpliwością bezrobotnego, byłego studenciaka na dalszy ciąg! Ciao, Annabelle.

  OdpowiedzUsuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori