poniedziałek, 27 stycznia 2014

60. Kalambury!!!111one

Naszło mnie na wspomnienia z przed kilku lat (wohoo!). W pewnym wieku człowiek zaczyna już myśleć o śmierci i o tym jakie to jego życie było piękne. Przychodzi czas na wspomnienia pięknych obrazków życiowych, wspaniałych ludzi, pierwszych razów... Mój czas jeszcze nie nadszedł. Jak nadejdzie dam Wam znać. Bajdełej parę lat temu zrobiliśmy sobie kalambury obrazek powyżej autentyczny, z prawami autorskimi ale nie pamiętam który z chłopaków go rysował. Znalazłam to na tym wspaniałym blogu : http://iksde.jogger.pl
Acha. Zapomniałam Wam chyba wspomnieć, że kiedyś postanowiliśmy z Danielem pisać bloga o wszystkim i o niczym. Dosłownie o niczym. Jeśli komuś się nudzi i chciałby nas bliżej poznać, pośmiać się jeśli jest z czego to zapraszam ;) Blog nie jest uaktualniany już jakiś czas, ale znajdziecie tam wszystko - od moich pierwszych w życiu komiksów po durne cytaty z życia (niektóre nawet znacie z komiksów). Have fun.

3 komentarze :

 1. Wstawiłaś prawdziwy rysunek Rene :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc trafiłam? To poważnie Rene wtedy narysował tę nieudolną Godzillę? xD

   Usuń
 2. Nawet się nie przyznawaj, styl Rene jest niepowtarzalny przecież :P

  OdpowiedzUsuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori