poniedziałek, 10 lutego 2014

63. Złe geny


Dzisiaj dziwny odcinek. To wszystko przez tę chorą dietę którą sobie zafundowałam. Nie mogę spać w nocy bo myślę o plackach ziemniaczanych ;___; Sytuacja odcinkowa zdarzyła się jak najadłam się tostów z serem (damn you Daniel !) i miałam wyrzuty sumienia, bo dietę szlag trafił. W dodatku od braku jakichkolwiek ćwiczeń przez tyle miesięcy mam zanik mięśni, dlatego moje ręce wyglądają jak z gumy. A wydawałoby się że powinnam mieć nieźle wyćwiczone ręce od tego naciskania ołówkiem na papier, w końcu to taka wyczerpująca czynność.

5 komentarzy :

 1. Hahaha, ty to masz problemy xD Na pewno jesteś chuda jak szczapa, lub jak nie szczapa (sens moich słów jest taki bezsensowny). Ja jestem gruba, też miałam zamiar się odchudzać, ale po niecałych dwóch tygodniach uwierzyłam w słowa mamy, że jestem chuda, więc się nie odchudzam, bo mi się nie chcę xd Kocham jeść, a jak ćwiczę to mi kości strzykają, dlatego w pewnym sensie nie ćwiczę, bo się boję, że mi pękną XD

  Jeszcze ci powiem, że uwielbiam twojego bloga i go oglądam :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Omg mój sołlmejt! Mi też kości strzelają !

   Usuń
 2. Hahahaha dobre, suche łokcie, hehe na prawdę żarty się Ciebie trzymają Shiori! ;) Ale najbardziej to mnie rozbawił ten smutny łokietek (kawaiii ^^) na końcu odcinka. A co na to Twój Daniel? Hymmm... pewnie nie zgodził się z Twoją tezą o złych genach. Pozdrawiam!

  PS. Pewnie musisz być bardzo zgrabna i diety nie muszą być Ci potrzebne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usłyszałatm od Daniela "Jesteś głupia.". Przełożyłam to na swój język i zrozumiałam "Jesteś najpięknięjszą, najszczuplejszą osobą jaką w życiu widziałem a twój mózg został zjedzony przez chomiki". Co do mojej zgrabności ciężko jest być obiektywnym, więc ocenę pozostawiam innym ;)

   Usuń
 3. "Jesteś najpięknięjszą, najszczuplejszą osobą jaką w życiu widziałem a twój mózg został zjedzony przez chomiki" No i mam nadzieję że będziesz to sobie powtarzać cały czas gdy przyjdzie Ci do głowy odchudzanie się i suche łokcie! :D

  OdpowiedzUsuń

Wszelkie komentarze są pożywieniem dla Alt F4, tak więc wielkie dzięki za jakiekolwiek treści, zarówno te bardziej sensowne jak i mniej. Byłabym bardzo wdzięczna za wpisanie jakiegokolwiek pseudonimu/nicku zamiast udzielania się jako użytkownik anonimowy.
Gracias !

Shiori